PORTFOLIO

Jestem doktorem nauk społecznych w zakresie socjologii – specjalność socjologia ekonomiczna. Przez kilkanaście lat współpracowałam z Uniwersytetem Zielonogórskim jako nauczyciel akademicki, gdzie prowadziłam między innymi zajęcia z zakresu socjologii ogólnej, psychologii społecznej, technik kształtowania wizerunku oraz metodologii, metod i technik badań społecznych.

Jako  aktywna badaczka i organizatorka badań społecznych projektuję i monitoruję procesy badawcze na potrzeby firm i organizacji oraz instytucji. Praca na stanowisku Project Manager w Grupie Badawczej OMR wymagała ode mnie zarządzania nie tylko projektami badawczymi, ale również projektowania warsztatów i szkoleń z zakresu wiedzy o mechanizmach życia społecznego, głównie wśród pracowników JST. Od kilku lat współpracuję jako Konsultantka w Dziale Doradztwa w firmie 4CS, gdzie uczestniczę w przygotowaniu i realizacji badań społecznych.

Naukowo zajmuję się socjologią pracy, a szczególnie prekaryjnym rynkiem pracy. Zainteresowania naukowe z powodzeniem mogłam realizować pracując w zespole składającym się z członków Sekcji Socjologii Pracy Polskiego Towarzystwa Socjologicznego. Byłam jedną z inicjatorek i realizatorek projektu „Nestorzy socjologii pracy w Polsce o procesach instytucjonalizacji, dezinstytucjonalizacji i odbudowy subdyscypliny”, realizowanego przez Sekcję Socjologii Pracy Polskiego Towarzystwa Socjologicznego i poświęconego historii mówionej środowiska socjologów pracy w Polsce. Ponadto współtworzyłam cykl międzynarodowych konferencji poświęcony różnym aspektom Społecznych Granic Pracy.

Od kilku lat jestem trenerką edukacyjną i trenerką biznesu. Podczas realizacji badań społecznych przygotowuję oraz prowadzę szkolenia i warsztaty dla firm i organizacji z zakresu analizy zachowań i zjawisk społecznych. Współpracowałam jako trenerka edukacyjna i ekspertka z Fundacją Ja My Oni, która na terenie województwa lubuskiego zajmuje się profilaktyką zdrowia psychicznego.

Przygotowuję również moich klientów do samodzielnego prowadzenia warsztatów, aby w pełni mogli przekazywać swoją wiedzę ekspercką. Współpracuję między innymi z Iwona Zbyrat – Osobista Stylistka, z którą tworzę indywidualne warsztaty dotyczące kształtowania wizerunku osobistego.

CHCESZ ZE MNĄ WSPÓŁPRACOWAĆ? ZOBACZ TUTAJ CO MOGĘ CI ZAOFEROWAĆ!

%d blogerów lubi to: